Drewniane obudowy do telefonu

Wyjątkowa oprawa dla Twojego iPhone

Czy Twój iPhone też chciałby wyglądać wyjątkowo, elegancko i naturalnie? To możliwe!

ELEGANCKA I NIEPOWTARZALNA

Drewniane obudowy iWoodWood to stylowe, trwałe i przyjazne dla środowiska obudowy ochronne na urządzenia typu iPhone i iPad. Produkowane z naturalnego surowca obudowy iWoodWood łączą w sobie niecodzienny pomysł, perfekcyjne wykonanie oraz najwyższej jakości drewno, dzięki któremu są tak eleganckie i niepowtarzalne.

KLASYCZNE, PONADCZASOWE DREWNO

Obudowa iPhone  już dawno przestała być tylko obudową chroniącą telefon przed uszkodzeniem lub zniszczeniem. Dzisiaj jest formą wyrażania samego siebie, sposobem na pokazanie swojej oryginalności i nietuzinkowości. Zamiast krzykliwych, fluorescencyjnych kolorów, ekstrawaganckich materiałów i szokujących grafik, które przestały zaskakiwać i wzbudzać pożądanie oferujemy Ci klasyczne, ponadczasowe i subtelne drewno, dzięki któremu Twój drewniany iPhone będzie wyglądał lepiej niż dobrze!

Obudowy drewniane iWoodWood są wykonywane wyłącznie z naturalnych surowców. Do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości drewno pochodzące z bambusa, palisandra, orzecha i egzotycznego padauka. Nasze obudowy przeznaczone są do telefonów typu iPhone 4/4s, 5/5s, 6/6s/6 Plus, 7/7 Plus

WYJĄTKOWY KOMFORT UŻYTKOWANIA

Drewniana obudowa iPhone marki iWoodWood to nie tylko elegancki look i ponadczasowy design, to także wyjątkowy komfort użytkowania jaki zapewnić może tylko naturalne drewno.  Drewniany iPhone idealnie układa się w dłoni, jest przyjemny w dotyku i nie absorbuje brudu i kurzu jak popularne obudowy z gumy czy pokrowce z materiału. Drewniany iPad świetnie wygląda i jest zawsze gotowy do pracy. Eleganckie i stabilne etui z drewna marki  iWoodWood zapewnia estetyczny wygląd i komfort użytkowania, dzięki któremu Twój iPhone sprawdzi się zarówno w trakcie biznesowego spotkania jak i rodzinnego wyjazdu.

ORYGINALNE WZORNICTWO

Bogata kolorystyka i oryginalne wzornictwo czynią drewniane obudowy iWoodWood idealnym rozwiązaniem dla użytkowników iPhone w każdym wieku. Nasze obudowy dodają elegancji w trakcie oficjalnych spotkań i nadają szyku podczas imprez towarzyskich.

iWoodWood, drewniana obudowa dla Twojego iPhone!

 

 

Wybieram obudowę