O nas

o-nas-1

Bądźmy eco-friendly, działajmy w zgodzie z naturą!

Ziemię mamy tylko jedną, dlatego musimy o nią dbać. Jednym z najlepszych sposobów dbania o nią jest wybieranie przyjaznych środowisku produktów, których wytworzenie i utylizacja nie zagraża lokalnym ekosystemom.

Będąc eco-friendly wybieramy produkty, wyłącznie wykonane z naturalnych materiałów, które ulegają pełnej biodegradacji. Tym samym przyczyniamy się do obniżenia poziomu zanieczyszczenia Ziemi i zmniejszenia ilości szkodliwych odpadów zalegających na wysypiskach śmieci. W dobie wzmorzonego konsumpcjonizmu, kiedy każdy z nas produkuje rocznie blisko 300 kg odpadów taka postawa jest godna szacunku i naśladowania.

o-nas-2

Ambasadorzy marek eco-friendly stawiają na elegancję płynącą z natury.

Z połączenia świadomości ekologicznej i oczarowania naturalnym pięknem powstała marka iWoodWood, oferująca przyjazne dla środowiska i miłe dla oka obudowy do produktów firmy Apple.

Naszym klientom oferujemy eleganckie obudowy do telefonów typu iPhone4, iPhone4S, iPhone5 oraz iPhone 5s, które wykonujemy z wysokiej jakości gatunków drewna. Naturalne surowce oraz ręczna produkcja sprawiają, że drewniane obudowy iWoodWood są w pełni przyjazne dla środowiska zaś funkcjonalność i precyzja wykonania czynią je najchętniej wybieranymi ekologicznymi obudowami do telefonów na rynku. Swoją naturalną elegancję obudowy iWoodWood zawdzięczają pięknu bambusa, palisandra, orzecha i padauka.

o-nas-3

Produkty eco-friendly nie przestają zaskakiwać.

Wkrótce firma iWoodWood będzie oferowała swoim klientom unikalną możliwość spersonalizowania obudowy do telefonu, na której będzie można wygrawerować niestandardowy wzór lub napis.

Ręczna produkcja z wykorzystaniem naturalnych surowców otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości personalizacji produktów iWoodWood, na których już wkrótce będziemy mogli wygrawerować wybrane przez klienta napisy, wzory lub symbole. Indywidualne grawerowanie obudów iWoodWood sprawi, że nasze produkty będą nie tylko przyjazne dla środowiska, ale i godne pozazdroszczenia.